A Magyar-Román Gazdasági Együttműködési Kormányközi Vegyes Bizottság soron következő ülését a tervek szerint 2021. április 8-9-én rendezik meg Budapesten. Ehhez kapcsolódva a HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség a CED Közép-Európai Gazdaságfejlesztési Hálózat Nonprofit Kft., valamint a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara közreműködésével B2B tárgyalásokkal egybekötött üzleti fórumot szervez. Az üzleti fórumot várhatóan Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter nyitja meg.
Az üzleti fórum időpontja: április 9., a tervezett helyszín a Budapest Marriott Hotel (1052 Budapest, Apáczai Csere János u. 4.)
A fórum magyar, illetve román nyelven, a B2B tárgyalások pedig angolul zajlanak.
Részvételi szándékát legkésőbb március 17-ig itt jelezze: http://mailer.tradehouse.hu/form.php?f=28168cf78f
Az üzleti fórum programtervét, valamint az eseményen résztvevő román cégek listáját és rövid bemutatásukat március második felében küldik meg a regisztrált vállalkozások számára.
További információk:
rendezveny@hepa.hu
+36-1-922-2600









